Bezpieczeństwo

W domu lub mieszkaniu chcemy czuć się bezpiecznie. System alarmowy, monitoring i zabezpieczenia mechaniczne podnoszą poczucie bezpieczeństwa.

Automatyka

Automatyczne sterowanie urządzeniami i instalacjami domowymi to większy komfort życia oraz często większe bezpieczeństwo i oszczędności w zużyciu energii.

Multimedia

Telewizor, kino domowe, zestaw audio, notebook, tablet mogą działać niezależnie ale połączone z internetem i ze sobą na wzajem tworzą nową jakość w korzystaniu z informacji i rozrywki.

Zasilanie i oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie LED pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty a zasilanie awaryjne umożliwia funkcjonowanie najważniejszych urządzeń nawet w przypadku awarii sieci energetycznej.


Żarówki LED pobierają od 7 do 10 razy mniej prądu niż żarówki tradycyjne, mają znacznie dłuższą żywotność i są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ich zastosowanie, szczególnie w oświetleniu zewnętrznym, pozwala na uzyskanie znacznych oszczędności.

Wyłączenie prądu nie musi być problemem. Dobrze zaprojektowana instalacja elektryczna i zasilanie awaryjne pozwalają zminimalizować skutki braku prądu. Zasilanie awaryjne może obejmować całe gospodarstwo lub tylko niektóre odbiorniki prądu.
Urządzenia szczególnie istotne, jak piec C.O., system alarmowy lub automatyka bramy wjazdowej mogą być dodatkowo wyposażone w zasilacze buforowe z własnymi akumulatorami, które zapewniają ciągłe zasilanie przez wiele godzin.
W przypadku częstych wyłączeń prądu można zastosować układy automatycznego uruchamiania generatora awaryjnego.