Bezpieczeństwo

W domu lub mieszkaniu chcemy czuć się bezpiecznie. System alarmowy, monitoring i zabezpieczenia mechaniczne podnoszą poczucie bezpieczeństwa.

Automatyka

Automatyczne sterowanie urządzeniami i instalacjami domowymi to większy komfort życia oraz często większe bezpieczeństwo i oszczędności w zużyciu energii.

Multimedia

Telewizor, kino domowe, zestaw audio, notebook, tablet mogą działać niezależnie ale połączone z internetem i ze sobą na wzajem tworzą nową jakość w korzystaniu z informacji i rozrywki.

Zasilanie i oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie LED pozwala zaoszczędzić znaczne kwoty a zasilanie awaryjne umożliwia funkcjonowanie najważniejszych urządzeń nawet w przypadku awarii sieci energetycznej.


Współczesne domy i mieszkania wypełnione są elektroniką. Elektroniczne systemy alarmowe i monitoring telewizyjny strzegą naszego bezpieczeństwa. Domofon, automatycznie otwierana brama wjazdowa i drzwi garażowe ułatwiają życie. Mamy kilka telewizorów, odbiorników radiowych, komputerów. Magnetowidy i magnetofony zostały zastąpione przez centra multimedialne, które są specjalizowanymi komputerami.
Większość z tych urządzeń może funkcjonować niezależnie ale połączenie ich w jeden system otwiera nowe możliwości oraz zwiększa komfort użytkowania.

Oferujemy Państwu nowe spojrzenie na elektroniczne wyposażenie domów i mieszkań, którego podstawą jest wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, instalacji i integracji różnorodnych domowych systemów elektronicznych. Elektroniczne systemy bezpieczeństwa, różnorodna automatyka domowa oraz instalacje audio/wideo i internet, mogą ze sobą współpracować podnosząc komfort użytkowania i zwiększając zakres swoich funkcjonalności. Awaryjne źródło zasilania umożliwia funkcjonowanie najważniejszych urządzeń nawet w przypadku awarii sieci energetycznej a energooszczędne oświetlenie obniży wysokość rachunków za energię elektryczną.

Zapraszamy do kontaktu z nami na etapie projektowania domu lub mieszkania, bo wtedy nasza oferta będzie najbogatsza. 
Podejmujemy się również instalacji i integracji systemów elektronicznych w lokalach, które są już wykończone jednak wtedy koszty mogą być wyższe.